Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK HÜKÜMLERİ

 

  1. Bitkisel ve Organik Ürünler Alışveriş Sitesi,  Kullanıcı'lara ilişkin bilgileri, Websitesinde yer alan Gizlilik Hükümleri’ndeki düzenlemelere uygun olarak kullanabilir.
  2. Bitkisel ve Organik Ürünler Alışveriş Sitesi Kullanıcıların www.bitkiselorganik.com üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.
  3. Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, E-posta adresi gibi her türlü kişisel bilgiyi içermektedir.
  4. Bitkisel ve Organik Ürünler Alışveriş Sitesi, kişisel bilgileri kendi bünyesinde barındrıma, istatistik çalışmalarında, reklam, tanıtım, pazarlama ve diğer iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilir ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilir.
  5. Bitkisel ve Organik Ürünler Alışveriş Sitesi, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bitkisel ve Organik Ürünler Alışveriş Sitesi’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bitkisel ve Organik Ürünler Alışveriş Sitesi herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  6. Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler.
  7. Her Kullanıcı, bu Websitesini ziyaret ederek, Gizlilik Hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.