• Iva Natura Organik Gündüz Kremi

Nemlendirici etkili.


Özellikleri: Sayısız medeniyetin sahne aldığı Mezopotamya'nın merkezi olan Mardin'in güneşe dirençli olan topraklarından toplanan, buğday ruşeymi özlerinden hazırlanmıştır. Organik belgeli bu ürün, lipozom teknolojisi ile üretilmiştir.

Mardin'deki bu buğday ruşeymi; A, D, E, B1, B2, B3, B6, F vitamini ve Lecitine yönünden zengindir. Özellikle yüzünüzün, güneşin yıpratıcı etkisine karşı korunmasına ve beslenmesine yardımcı olur.

Ürün; GMO's, Parabens, DEA'S, MEA'S, PEG'S, SLS, SLES, Phenoxyethanols, Silicons ve Urea's içermez. Tüm ürün içeriğinin bir kısmı, organik tarımla elde edilmiştir.


Kullanımı Tavsiyesi: Temiz cilde bölgesel olarak, emilinceye kadar masaj yapılarak sürülmesi tavsiye edilir. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulanması uygundur.


Uyarılar: Ürün, orjinal ambalajında ve serin yerde muhafaza edilmelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. Harici kullanım içindir. Kullanma talimatına uyunuz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız. İçindeki bileşene alerjiniz varsa kullanmayınız.


Ağırlık: 50 ML.


Kalite Belgeleri: Etko Cosmos Organic , Vegan ve Dünya Helal Birliği Helal Belgesine sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Iva Natura Organik Gündüz Kremi

  • Markalar Laber Kimya
  • Ürün Kodu: Iva 14
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • 79,00TL


Etiketler: iva natura organik gündüz kremi, organik kozmetik, organik sertifikalı kozmetik ürünleri