• Yeşilmarka Doğal Saç Serumu

%99 Doğal İçerik.


İçeriği: Aqua, Bitkisel Gliserin, Nane Yağı, Provitamin B5, Bitkisel Ksantam Sakızı, Kafein, Ginseng Ekstraktı, Sarımsak Ekstraktı, Isırgan Ekstraktı, Saw Palmetto (Cüce Palmiye) Ekstraktı, Bitkisel Aminoasit, Çam Ağacı Ekstraktı, Glisin Aminoasidi, Çay Ağacı Ekstraktı, Çinko Klorid, Organik Koruyucu ve İnorganik Koruyucu.


Özellikleri: Yeşilmarka saç serumu içerisinde bulunan bitkisel aktifler, bitkisel gliserin, kafein, ginseng ekstraktı, sarımsak ekstraktı, ısırgan ekstraktı, cüce palmiye ekstraktı, nane yağı ve Provitamin B5 ile saç dökülme döngüsünü yavaşlatmaya, saç köklerine etki ederek yeniden aktifleştirmeye, saç yoğunluğu artırmaya ve saç üretimini hızlandırmaya yardımcı olur. Daha gür, daha yoğun ve sağlıklı saç ve saç derisi için çalışır.


Yeşilmarka doğal saç serumu içerisinde bulunan aktif bileşenler, saç kayıplarını önlemeye yardımcı olur, saç büyümesini destekler, saçları sıklaştırır. Bunu saçın kök hücre foliküllerini yeniden aktifleştirerek başarır.


Günlük olarak dökülenler ve yeniden büyüyenlerle birlikte saç derimizde yaklaşık olarak 110,000 saç folikülü dengededir. Bu denge dökülme yönünde değişmeye başladığında saç dökülme problemleri, saç kayıpları ve kellik de baş göstermiş olur. Bilinen bir gerçek vardır ki erkeklerin % 35'i, 35 yaş ile birlikte ciddi saç kayıpları problemleri yaşamaktadır. Bu rakam yaşın 60'a ulaşması ile birlikte % 65 oranına ulaşmaktadır. 65 yaşına gelen kadınların ise % 50 ila % 75'i bu etkiyi daha derinden hissetmektedir. Saç kaybı kişinin benlik duygusunu zedelemekte ve duygusal denge durumunu olumsuz etkilemektedir.


Yeşilmarka doğal saç serumu içerisinde bulunan Ecocert ve Cosmos Sertifikalı aktif maddeler klinik olarak gözlemlenebilir sonuçlar vermektedir. Bu sonuçlara dayanarak 3 ay içinde ürünümüzdeki aktif maddeler saç dökülme ve azalma sorununu tersine çevirerek saç büyümesini yeniden aktifleştirir ve saç dökülmelerini azaltır. Bunu da şu şekilde yapar;

*** Kök hücrelerin aktivitesini yeniden başlatır ve diğer kök hücreleri canlandırarak yeni saç döngü oluşumunu tetikler.

*** Kök hücrelerinin anajen (büyüme) fazı daha hızlı geçmeleri sebebiyle saç folikülleri daha iyi beslenir.


Kullanım Önerisi: Temiz saç derisine, ihtiyacınız olan bölgeye damlalık yardımı ile uygulayınız ve bitkisel aktiflerden maksimum fayda görebilmek için 3-5 dakika masaj yapınız. Uygulama sonrasında saçlarınızı durulamanız gerekmez. Günde 2 defa bu uygulamayı tekrarlayınız. Daha etkili bir sonuç için dermaroller ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Dermarolleri gerekli alanda hafif hareketlerle 8 yönlü uygulamaya özen gösteriniz.


Uyarılar: Göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız. Isı ve ışık kaynaklarından uzak tutunuz. Harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı bilinen alerjiniz var ise kullanmayınız.


Saklama Koşulları: Ağzı kapalı olarak serin ve kuru yerde saklayınız. Sıcaktan nemden ve güneş ışınlarından uzak yerde muhafaza ediniz.


Ağırlığı: 50 ML.


Kalite Belgeleri: GMP ve Gimdes Helal Belgelerine sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yeşilmarka Doğal Saç Serumu

  • 155,00TL
  • 139,00TL


Etiketler: yeşilmarka doğal saç serumu, doğal saç serumu, bitkisel saç güçlendirici