• Yeşilmarka Kokusuz Doğal Deodorant

Kokusuz bitkilerin doğal aroma ve yağlarından...


İçeriği: Aqua, Glycerin(Herbal), Potassium Alum, Xanthan Gum, Pentylene Glikol, Aroma.


Özellikleri: Yeşilmarka kokusuz doğal deodorantlar, özel ve doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı ve leke bırakmaz, kullanım sonrası ferahlık sağlar. Yapışkan his bırakmaz.

Yeşilmarka  kokusuz doğal deodorant ürünlerimizin hiçbirinde etil alkol ve sentetik alkol türevleri kullanılmamaktadır. Sentetik, zararlı kimyasallar üretim tesisimizden içeri dahi girememektedir. Yeşilmarka kokusuz doğal deodorant koruyucu katkı maddesi içermez.

Yeşilmarka doğal deodorantlar dermatolojik olarak test edilen ürün cilde nefes aldırırken aynı zamanda her kullanımda duştan çıkmış gibi temiz ve ferah hissettirir. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde ter kokusuna karşı etki eder. Cildin nefes almasına izin verir. Tende beyaz kalıntı elbiselerde ise leke bırakmayan kokusuz doğal deodorant ter kokusuna karşı etkili doğal içeriğe sahiptir.

Ürünlerimiz kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ.

Bitkilerin en yararlı özellikleri ile harmanlandığı ürünlerde rahatlatan kokunun yanı sıra ter kokusunu da önlemesi günlük hayatta en fazla kullanılan kişisel ürünler arasında tercih edilmesini sağlar. Bitkisel bileşenleri sayesinde doğal yollar ile bakteri oluşumunu engeller, her üretimini azaltarak kötü kokulara son verir. Alkol içermeyen hafif ve cilt koruyucu özelliğe sahip olan ürün tipine uygundur. Kıyafetlerde herhangi bir kalıntı ya da sarı ve beyaz leke bırakmaz.


Kullanım Önerisi: Kullanmadan önce çalkalayınız, sonra yukarı aşağı hareketlerle koltuk altınıza uygulayınız. Kullanıma temizlenmiş ciltte yani banyo sonrasında başlanmalı ve her gün tekrarlanmalıdır.


Ağırlığı: 50 ML.


Kalite Belgeleri: GMP ve Gimdes Helal Belgelerine sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yeşilmarka Kokusuz Doğal Deodorant

  • 24,90TL


Etiketler: yeşilmarka kokusuz doğal deodorant, doğal deodorant, kokusuz deodorant