Quantum Enerji Kolyesi.


Özellikleri: Yeşilmarka Negatif İyon Kolyesi (Quantum Enerji Kolyesi) moleküler olarak kaynaşmış ve yapısal olarak birbirine bağlanmış doğal minerallerden üretilmiştir.  Negatif iyon kolyemiz radyasyon kaynaklarının etkisini sıfırlamakta ve aynı zamanda vücudun iyon dengesine katkı sağlamaktadır.


Negatif iyon kolyemiz yüksek sayıda negatif iyon içermektedir. Yeşilmarka negatif iyon kolyesinin içerdiği iyonlar özel iyon test cihazlarıyla ölçülebilmektedir. Aşağıdaki videoda ürünümüzün içerdiği iyon sayısını keşfedeceksiniz. Videoda Yeşilmarka Negatif İyon Kolyemizin 6500 civarında negatif iyon içerdiği kanıtlanmıştır.


–Negatif İyon Kolyesi 6000-7000 aralığında negatif iyon içermektedir. Ürünümüzün diğer adı da Quantum Enerji Kolyesidir.


-Vücudun biyoenerji alanını güçlendirmeye yardımcı seviyede skaler enerji üretimi sağlar.


–Yeşilmarka negatif iyon kolyesi pozitif enerji akışını destekler ve enerji dengesini korumaya yardımcı olur.


-Vücutta zayıflayan enerjinin geri kazanılmasına yardımcı olur. Kolyemiz vücuttaki enerji dengesini yeniden sağlayarak kişinin sağlığını ve zindeliğini korumasına yardımcı olur.


Sağlığa faydaları:


-Enflamasyonu azaltır.


-Kan dolaşımını artırır.


-Bağışıklık ve endokrin sistemlerini geliştirir.


-Hücresel beslenmeyi ve detoksifikasyonu -toksin atımını- geliştirir.


-Hücresel geçirgenliği artırır.


-Vücut enerjisini artırır.


-Bakteri ve virüsleri iyon etkisiyle yok etme kabiliyetine sahiptir.


-DNA’nın hasardan korumasına yardımcı olur.


-Yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcı olur.


-Kanser hücreleri ile savaşmaya yardımcı olur.


-Vücudun biyo alanını güçlendirir.


-Odaklanmayı ve konsantrasyonu artırır.Kullanım Önerisi: Negatif iyon kolyesi kutu içerisinde bir adet moleküler olarak kaynaşmış ve yapısal olarak birbirine bağlanmış seramik kolye ucu ve iplik kolyeden oluşmaktadır. İplik kolye ayarlanabilir özelliğe sahiptir ve istediğiniz kadar uzatabilir yada kısaltabilirsiniz. Cildinize yakın olması önemlidir. Cildinize değebilir yada değmeden kıyafetlerinizin üzerine bırakarak da kullanabilirsiniz.  


Negatif iyon kolyesi, içerdiği negatif iyonlarla dışarıdan gelecek pozitif iyon kaynaklarının size olan zararını minimize edecektir. Üzerinde taşıdığınız için daima bir koruma kalkanı oluşturacak ve hemde vücudunuzun iyon dengesini artırarak daha sağlıklı, motive ve dirençli olarak hayatınızı sürmenize destek verecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yeşilmarka Negatif İyon Kolyesi

  • 149,00TL


Etiketler: yeşilmarka negatif iyon kolyesi, negatif iyon kolyesi, enerji kolyesi, yeşilmarka quantum enerji kolyesi