• Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu Aromasız

GLUTEN-KORUYUCU-ŞEKER-GDO İÇERMEZ.


İçeriği: Whey Protein Karışımı (Whey Protein İzolatı, Mikrofiltre Whey Protein Konsantresi, Ultrafiltre Whey Protein Konsantresi), Xanthan Gum (Doğal Ksantam Sakızı).


Özellikleri: En iyi protein tozu kendinize göre lezzetini ayarladığınız doğal protein tozudur. Yeşilmarka doğal saf ve aromasız protein tozu sadece whey protein tozu karışımı içermektedir. İçerisinde whey protein izolatı, mikrofiltre whey protein konsantresi, ultrafiltre whey protein konsantresi tozu ve iz miktarda doğal ksantam sakızı içermektedir. Başka hiçbir ham madde bulunmamaktadır. En iyi protein tozu %100 doğal Yeşilmarka saf ve aromasız whey protein tozudur.


  • Aspartam, Asesülfam K gibi yapay ve doğal tatlandırıcı YOK!
  • Yapay aromalar, doğala özdeş ve doğal aromalar YOK!
  • En taze haliyle %100 Whey protein tozu VAR!
  • Silikon dioksit gibi topaklaşma önleyici, stabile edici vb. katkılar YOK!
  • Hormonal ham maddeler, serum katkıları YOK! Koruyucu YOK!
  • Sağlık VAR! Doğallık VAR!


dogal-protein-tozudogal-protein-tozu  dogal-protein-tozu


Yeşilmarka; Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi gibi bir çok üniversiteden Profesörler, Yardımcı Doçentler, Doktora Hocaları ve Gıda Mühendisi kadrosu ile beraber yürütülen Arge çalışmalarıyla 3 yılın sonunda Türkiye’nin İLK ve TEK Yerli Ham maddeler (Peynir Altı Suyu) Kullanılarak Doğal Whey Protein Tozunu üretmeyi başardı. Aynı zamanda Türkiye'de olmayan bir prosesin tekniksel kurulum mekanizmasını da geliştirdi. 

Yakın zamanda faaliyetleri ile ilgili geliştirilen ikinci proje ile yine aynı şekilde TUBITAK ve Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından desteklenmeye hakketmiştir. Arge ve Ürge faaliyetlerine devam eden Yeşilmarka, Türkiye’nin en iyi protein tozlarını üretmek ve en doğal şekilde whey protein tozu ihtiyacını karşılamak ve ithalata dayalı ve tamamı ithal edilen ham maddelerin yerine; doğal, katkısız ve helal ham maddeler koyarak Türkün gücünü bir kere daha kanıtlayacaktır. Sizde Yeşilmarka'yı tercih ederek destekleyebilir ve bu süreçte yardımcı olabilirsiniz.


Protein İçerik Bilgisi: Dünya’da bir ilk olarak %95 saf doğal whey protein değerine ulaşılmıştır. Ancak şu an için piyasaya sunulan Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu %80-81 protein içeriğine sahiptir.


Aroma Bilgisi: Yeşilmarka %100 Doğal Saf / Aromasız Whey Protein Tozu aroma ve tatlandırıcı içermemektedir.


Ağırlığı: 748 GRAM.


Kalite Belgeleri: GMP ve Gimdes Helal Belgelerine sahiptir.ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ
100 g toz üründe1 porsiyon 44 gr
(17 PORSİYON)
1 porsiyon 33 gr
(23 PORSİYON)
Enerji382 kcal (1598 kj)168 kcal (703 kj)126 kcal (527 kj)
Yağ3,49 g1,54 g1,15 g
Karbonhidrat12,69 g5,58 g4,19 g
Laktoz Harici Şeker*0,00 g0,00 g0,00 g
Protein75,00 g33,00 g24,75 g

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu Aromasız

  • 129,00TL


Etiketler: yeşilmarka doğal whey protein tozu aromasız, doğal whey protein tozu, doğal sporcu besini